Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Neden Bizi Seçmelisiniz

Konaklama Ve Ulaşım

Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı her türlü turizm ve seyahat etkinliğinizi, amacına uygun bir şekilde ve size özel olarak hazırladığı programlar aracılığıyla organize eder.

Spor Organizasyonu

Firma, Spor Organizasyonlarını düzenlemesinin yanı sıra bu organizasyonlara yönelik ilginin ve katılımın artırılması, toplumsal desteğin sağlanması ve sponsor yatırımlarının artırılmasına yönelik faaliyetlerde de bulunur.

Medya Çözümleri

Müşterilerimize özel Medya Çözümlerimiz: Mekan Seçimi ve Teknik Saha Denetimi, Teknik ve Yaratıcı Tasarım, Proje Planlama, Sunum Yönetimi, Açılış ve Kapanış Videoları, Yaratıcı Reklam Çalışmaları, Görsel ve İşitsel Hizmetler, Canlı Yayın, Çekim ve Kurgu.

 

 

 

Hakkımızda

 

 

 

Firma, sektörel tecrübeye sahip personeli, tedarikçileriyle geliştirmiş olduğu güçlü ilişkileri ve etkinlik yönetimi metodoloji bilgisinden yararlanarak oluşturduğu çevrimiçi ve çevrimdışı toplulukları vasıtasıyla, hedef kitlenizi etkinleştirmenizi ve stratejik hedeflerinize ulaşmanızı sağlar.
Hedef kitlenize birinci sınıf Etkinlik,Turizm&Seyahat ve Spor Organizasyonu deneyimi yaşatmanızı sağlayan Diplomat Organizasyon, toplulukların bir araya gelerek yarattığı etkinin gücünü, kurumunuz adına değere dönüştürür.

İletişim Bilgilerimiz

Diplomat Organizasyon, toplulukların bir araya gelerek yarattığı etkinin gücünü, kurumunuz adına değere dönüştürür.

Please install / activate Contact Form 7 plugin.